6thpro Tarafından Sunulan Uzak Kontrol (6. Pin) Uygulamasında Kullanılan Hesapların Silinmesi

Hesap silmek için yapılacak işlemler.
Genel Kullanıcı: Size kullanıcı adınızı veren yetkili/yönetici ile ileşim kurarak ona talebinizi iletin. Ayrıca aşağıda verilen e-posta ile hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.


Yönetici/Merkez Yetkilisi: Size kullanıcı adı ve şifrenizi veren Geliştirici veya firma ile iletişim kurarak talebinizi iletin. Ayrıca aşağıda verilen e-posta ile hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.


Geliştirici: Silinmesini istediğiniz hesabı 6thpro@gmail.com üzerinden bize iletin.


E-posta ile hesap silme talebi: İlgili kişilere ulaşamazsanız bizimle 6thpro@gmail.com üzerinden iletişime geçin. Hesabın size ait olduğunu doğrulamak için ek bilgi ve işlemler talep edebiliriz. Hesabın size ait olduğunu doğruladıktan sonra hesabınızı sunucularımızdan sileriz. İşlem kayıtları yasal süre boyunca saklanabilir. Uygulamamızı kullanmanız için herhangi bir kişisel bilginiz gerekmemektedir.

Deleting Accounts Used in the Remote Control (6th Pin) Application Offered by 6thpro

Procedures to delete an account.


General User: Contact the authorized/administrator who gave you your username and submit your request to him/her. You can also request account deletion via the e-mail provided below.


Administrator/Center Official: Submit your request by contacting the Developer or company that gave you your username and password. You can also request account deletion via the e-mail provided below.


Developer: Send us the account you want to delete via 6thpro@gmail.com.


Account deletion request by e-mail: If you cannot reach the relevant people, contact us at 6thpro@gmail.com. We may request additional information and actions to verify that the account belongs to you. Once we verify that the account belongs to you, we will delete your account from our servers. Transaction records may be retained for the legal period. You do not need any personal information to use our application.