KELİMELEŞMEK Uygulaması Hesap Silme Talebi

Kelimeleşmek uygulamasına Facebook, Apple ve e-posta adresi kullanarak kayıt olduysanız hesap silme talebinde bulunabilirsiniz. Deneme hesapları, herhangi bir hesaba bağlı olmadığından silme talebinde bulunulamaz. Hesabınızın silinmesini talep ettiğinizde, ilgili hesabın size ait olduğunu kanıtlamanızı isteriz.

Hesap silme işlemi verilerinizin sistemimizdeki eşleştirmesini kaldırır. Kullanıcı adınız, bağlı hesap bilginiz ve şifreniz değiştirilmek suretiyle hesabınız pasif hesaba dönüştürülür ve anonim hesap olur. Anonim hesaplardaki oyun istatistikleri oyun işleyişi için tutulmaya devam eder.

Hesabınızı sildiğinizde bu işlemi geri alma talebinde bulunamazsınız. Hesabınıza ve hesabınızla ilgili hiçbir veriye (favori, engel listeleri, mesajlaşma verileri vb.) erişemezsiniz.

Yasal süreç boyunca verileriniz sunucumuzda bir süre tutulmaya devam eder.

Hesap silme talebinde bulunmak için 6thpro@gmail.com adresinize hesabınızla ilgili bilgileri yazarak talepte bulunabilirsiniz. Hesabınıza kayıtlı e-posta adresinden hesap silme talebinde bulunursanız başka bir bilgi sağlamanız gerekmez. Facebook ve Apple hesabınızın kaldırılması için bize kayıt aşamasında sunulan kimlik numarasını da iletmeniz gerekir. İhtiyaç duyulması durumunda ek bilgiler de talep edebiliriz.

Cihazınızda Facebook uygulamasına girerek Ayarlar ve Gizlilik altında yer alan Ayarlar bölümüne girerek Güvenlik bölümüne geliniz. Orada yer alan Uygulamalar ve İnternet Siteleri başlığına dokununuz. Facebook ile giriş yaptığınız uygulama ve siteleri göreceksiniz. Orada Kelimeleşmek uygulamasını seçin. O bölümün en altında Kullanıcı Kimliğinizi görebilirsiniz.